Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Działka Zakroczym, zabudowa jednorodzinna (MPZP)

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
13 451 m2

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 451 m² miejscowości Zakroczym u zajścia rzek Narwi i Wisły w rejonie Rezerwatu przyrody Zakole Zakroczymskie.   
 
Dane techniczne: 
 
- Powierzchnia: 13 451 m² (6 230 m² - część budowlana zgodnie z MPZP) 
- Wymiary działki: ok. 140 m x 45 m 
- Charakter działki: Działka objęta jest MPZP o przeznaczeniu MN-UT (mieszkaniowe, zabudowa jednorodzinna oraz usług turystyki)  

Otoczenie: zabudowa jednorodzinna 
Droga dojazdowa: asfaltowa 
 
Media: 
 
kanalizacja, woda, światłowód w drodze przy działce 
 
Lokalizacja: 
 
30 km od Warszawy,  
15 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 
500 m od Rezerwatu przyrody Zakole Zakroczymskie, 
600 m od centrum miasta, 

Opis: 

Prezentowana działka jest zlokalizowana na terenie historycznej okolicy Zakroczymia w której to wzniesiony był w XV w. murowany zamek pełniący funkcję warowną.  

Okolica posiada wiele ciekawych miejsc, które podnoszą jej atrakcyjność. Są to min. Umocnienia Twierdzy Modlin pochodzące z XIX w. – jest to jeden z najdłuższych w Europie budynków obronnych: Fort Zakroczym, Prochownia Gałachy, Fort X Henrysin, czy Muzeum Kampanii Wrześniowej. 

W odległości ok 3 minut jazdy samochodem od działki znajdziemy sklepy spożywcze wielkopowierzchniowe, szkołę podstawową, przedszkole a w planach też jest budowa parku handlowego.  

W okolicy znajdziemy też wiele ciekawych restauracji – zarówno w samym Zakroczymiu jak i w pobliskiej Twierdzy Modlin. 

Około 10-15 minut jazdy samochodem od Zakroczymia znajduje się stacja kolejowa PKP Modlin oraz parking Park & Drive. Skąd bezpośredni dojazd pociągiem KM do centrum zajmuje niecałe 40 minut. 

Jest to spokojna okolica o stosunkowo niewielkiej gęstości zabudowy. Łatwym dostęp do trasy S7 ułatwia bardzo szybki dojazd np. do stolicy.
W ostatnich latach Zakroczym jest bardzo intensywnie rewitalizowany i modernizowany. Świadczy o tym chociażby Zakroczymski rynek, który tworzy strefę odpoczynku dla mieszkańców. Oraz powstawanie nowych ścieżek zarówno pieszych jak i rowerowych – w rejonie Rezerwatu przyrody oraz w samym mieście. 

MPZP - <https://mpzp.igeomap.pl/doc/nowydwormaz/zakroczym/028.pdf>

Działka idealnie nadaje się pod budowę domów jednorodzinnych. 
Serdecznie zapraszam na prezentację

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Apteka, Kościół, Bank, Przedszkole, Plac zabaw, Komenda policji, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Piotr Dębek

Piotr Dębek

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej