Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Działka rolna z potencjałem budowlanym w Krubinie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
306 000 PLN
Powierzchnia
1 800 m2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki rolnej o powierzchni 1800 m², położonej w malowniczej miejscowości Krubin, w gminie Wieliszew. Teren o wymiarach 30 x 60 m, płaski i dobrze nasłoneczniony, stanowi doskonałą bazę dla projektu budowlanego, z możliwością przekształcenia na cele mieszkaniowe.

POŁOŻENIE I DOSTĘPNOŚĆ:

Działka znajduje się w otulinie lasów, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom prywatność i bliskość natury. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz z tyłu do drogi utwardzonej umożliwia łatwy i szybki dojazd. W odległości 4,5 km (5 minut samochodem) umiejscowiona jest stacja PKP Janówek, a także niedaleko stacje Legionowo, Wieliszew i Nowy Dwór Mazowiecki, co zapewnia świetne połączenia z Warszawą i okolicami.

SZCZEGÓŁY DZIAŁKI:

- Właściciel działki wystąpił o Warunki Zabudowy, co otwiera drogę do realizacji projektu budowlanego.
- Wydane zaświadczenie potwierdzające, że działka jest wolna od rewitalizacji i obszarów zdegradowanych.
- Możliwość podłączenia do sieci gazowej, wodociągowej oraz elektrycznej.P
- Przez działkę przechodzi rurociąg gazu średniego ciśnienia o średnicy 110 mm.
- Brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej – konieczność wykonania szamba.

Jest to atrakcyjna oferta zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu. Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Bar, Jezioro, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Szpital, Przystań, Bank, Restauracja, Rzeka, Las, Żłobek, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Lotnisko, Kolejka podmiejska, PKS, Autobus
Piotr Dębek

Piotr Dębek

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej