Warszawa, Wilanów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 000 PLN

Świetna okazja zarówno dla rodziny jak i inwestorów, deweloperów. Na prezentowanej działce można zbudować zarówno rezydencję jak i kameralne osiedle domów jednorodzinnych jedno lub dwulokalowych typu bliźniak. Szukasz lokalu usługowego przy domu? Miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni umożliwa budowę lokali usługowych o niskiej intensywności. Kształt działki umożliwia zaprojektowanie wygodnego parkingu dla samochodów przy domach. W jednej z opcji w domach można zaprojektować dwa lokale mieszkalne, dwa lokale użytkowe, garaż podziemny na 4 miejsca. W inwestycji mogłyby powstać trzy takie domy, w każdym po dwa lokale.

Atrakcyjna lokalizacja. Przy wejściu do działki niewielka pętla autobusowa. Autobus spod domu bezpiecznie dowiezie dzieci do szkoły a Państwa szybko i sprawnie dowiezie do centrum Warszawy. W odległości 2 km od działki trwa budowa południowej obwodnicy Warszawy. Dzięki niej dojazd na lotnisko, do centrum i innych części Warszawy będzie jeszcze krótszy. W 30 minut wrócimy z pracy żeby odpocząć w spokojnej, zielonej i cichej okolicy. Nie ma to jak mieszkać i aktywnie spędzać czas na łonie natury. Zawady zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych nad jezioro, do parku, do lasu, nad rzekę, na plażę. Wszystko to jest dla mieszkańców w zasięgu ręki i jeszcze więcej... Można zagrać w golfa, pójść na basen, na siłownię, korty tenisowe. W pobliżu dobre restauracje, sklepy, kościół, przedszkola, szkoły państwowe i prywatne w tym szkoła amerykańska, niemiecka, francuska, brytyjska.

Dane techniczne:
Dla działki trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu i Warunkami zabudowy dla sąsiednich działek prezentowana działka budowlana znajduje się na terenie oznaczonym w MPZP MU3 tj. tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej niskiej intensywności. Możliwa zabudowa jednorodzinna jedno lub dwulokalowa (bliźniacza) z towarzyszącymi usługami. Maksymalna wysokość budynku 12m tj. parter, piętro, poddasze. Minimum 60% powierzchni biologicznie czynnej. Minimalna wielkość nowo wydzielanych działek dla domu jednorodzinnego 1200m, w przypadku bliźniaka 1600m (4 domy jednorodzinne lub 3 bliźniaki z 6 mieszkaniami). Poziom wód gruntowych 3,2m. Media przy działce.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Basen, Apteka, Bank, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła, Gimnazjum, Rzeka, Żłobek, Park, Szpital, Restauracja, Kościół, Zabudowa niska, Bar, Kort tenisowy, Las, Jezioro, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Fitnes, Uczelnia, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Kamila Kierska

Kamila Kierska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu