Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Wynajem stoisk handlowych w centrum Falenicy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
280 m2
Piętro
1

Poszukujesz idealnego miejsca do rozwinięcia swojej działalności handlowej lub usługowej? Mam do zaoferowania atrakcyjne stoiska handlowe w tętniącym życiem centrum handlowym Falenicy.

LOKALE DO WYNAJĘCIA:

Lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 280 m² są zlokalizowane na piętrze pawilonu handlowego, który stanowi część dobrze prosperującego centrum handlowego. Istnieje możliwość wynajęcia całej powierzchni lub jej części, w zależności od potrzeb i preferencji najemcy.

Pawilon handlowy, w którym znajdują się dostępne stoiska, to dynamiczne miejsce, gromadzące różnorodne punkty handlowo-usługowe, w tym popularny supermarket sieci handlowej. To zapewnia ciągły przepływ klientów i zwiększa potencjał Twojego biznesu.

Obecna konfiguracja przestrzeni to jedno wydzielone pomieszczenie oraz obszerna powierzchnia otwarta, doskonale eksponowana na wejście na piętro. Dostępna przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne, umożliwiając dostosowanie do specyfiki prowadzonej działalności.

LOKALIZACJA:

Lokalizacja w centrum Falenicy to dodatkowy atut - bliskość innych punktów handlowo-usługowych i łatwy dostęp dla klientów sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla rozwoju Twojej firmy.

Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację dostępnych stoisk handlowych.

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Maria Cieślikowska

Maria Cieślikowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej