Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

2-Poziomowy pawilon na biuro lub mieszkanie - Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
957 651 PLN
Powierzchnia
138,79 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykle przestronnego i jasnego pawilonu, idealnego na biuro, lokal użytkowy i wiele innych. Lokal oferuje wysokie, dobrze doświetlone pomieszczenia, uzupełnione wieloma oknami, w tym oknami połaciowymi. Proszę zwrócić uwagę, że część zdjęć w ofercie to wizualizacje - możliwy do zrealizowania projekt.


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Lokal składa się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni 147 m2 wg dokumentów, ale rzeczywista powierzchnia jest większa ze względu na skosy.

I poziom (wysokość sufitu 3 m):
- korytarz,
- 2 pomieszczenia,
- pomieszczenie socjalne,
- WC.

II poziom (wysokość sufitu do 4 m):
- korytarz,
- 2 pomieszczenia,
- pomieszczenie socjalne,
- łazienka,
- pomieszczenie gospodarcze.

Pawilon pozwala na dowolną aranżację, ze ściankami działowymi z kartonu-gipsu. Do obiektu przynależy miejsce parkingowe przy budynku i miejsce w garażu.


MEDIA:
Lokal wyposażony w ciepłą wodę, ogrzewanie elektryczne, doprowadzony gaz, z możliwością przeróbki na piec gazowy dwufunkcyjny.


To wnętrze posiada ogromny potencjał. Ta oferta to rzeczywiście świetna okazja. Zapraszam na prezentację.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej