Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Warszawa, Ochota

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
454 000 PLN
Powierzchnia
41,32 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Mieszkanie dwupokojowe o atrakcyjnym rozkładzie, ustawne, zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty Rakowiec, w otulinie parków (Szczęśliwickiego, Forty Korotyńskiego, Zasława Malickiego, Marka Kotańskiego). Lokalizacja budynku zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury jak również gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta, na lotnisko, czy do biznesowej części Mokotowa. Budynek posiada nową elewację, jest po renowacji części wspólnych z zadbanymi klatkami schodowymi. Ekspozycja okien południowo-zachodnia. Lokal posiada KW bez obciążeń prawnych.

Polecam dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i komfortowej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu prezentacji.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej