Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Bliska Wola, metro, kamienica, 1 piętro, cicho

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
548 000 PLN
Powierzchnia
42,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Świetna lokalizacja. Bliska Wola, w sąsiedztwie centrum biznesowego Warszawy. Szybkie, bez korków połączenie ze Śródmieściem - tramwaj, metro.
3 piętrowa kamienica bez windy. Budynek z cegły z lat 50tych, po pełnej rewitalizacji, na świeżo po wszystkich remontach. Stan budynku bardzo dobry. Kamienica posadowiona w otoczeniu zieleni.
W okolicy pełna infrastruktura miejska. W bardzo bliskim sąsiedztwie kompleks elitarnych, prywatnych, szkół żydowskich, szkoła podstawowa, liceum i przedszkole (odległość 150m/2min).

Mieszkanie na pierwszym piętrze, wysokie 275cm. Lokal widny, bardzo wysokie okna, nisko parapety, wystawa okien pn/pd. Widok na zieleń, wewnętrzne podwórze, bardzo cicho.
Standard mieszkania do remontu. Nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa. Piony po wymianie. Woda miejska.  Dwa osobne pokoje, osobna kuchnia.
Możliwość przearanżowania wnętrza, ciąg kuchenny można umiejscowić w większym pokoju, w obecnej kuchni, dzięki temu można zaaranżować dodatkowy pokój.
Piwnica w użytkowaniu.
Czynsz 360zł
KW bez obciążeń. Mieszkanie wolne, gotowe do sprzedaży.
Parkowanie na wewnętrznym podwórzu.

Odległości
450m (6min) Stacja metra Płocka
3.7 km - Centrum (Rondo Dmowskiego)
Zapraszam na prezentacje

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej