Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w kamienicy, Bliska Wola, Metro

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
548 000 PLN
Powierzchnia
42,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.4 m2. Głównym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja, bliska Wola przy ulicy Staszica. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję okien - północ i południe. Otoczenie z pełną infrastrukturą usługowo-handlową jak również rekreacyjno-sportową. Rejon doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Stacja Metra "Płocka" znajduję się w odległości około 400 metrów. Budynek położony jest w spokojnej okolicy, w otulinie terenów zielonych. Nieruchomość posiada KW bez jakichkolwiek obciążeń prawnych. Mieszkanie jest przeznaczone do przywrócenia do pierwotnej świetności. Idealna propozycja dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i komfortowej lokalizacji.

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu