Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Nowocześnie wyremontowane 5-cio pokojowe mieszkanie w Błoniu

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
760 000 PLN
Powierzchnia
55,42 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
2

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży gruntownie odnowionego 5-cio pokojowego mieszkania, które stanowi jednocześnie atrakcyjną inwestycję pod wynajem. Położone w Błoniu, przy ulicy Sochaczewskiej, to nowocześnie urządzone mieszkanie może służyć zarówno jako dom dla nowego właściciela, jak i kontynuować swoją rolę w przynoszeniu znacznych miesięcznych przychodów.

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

Obecnie, wszystkie pokoje w mieszkaniu są wynajmowane pięciu niezależnym najemcom, generując dochód w wysokości 7 700 zł miesięcznie (minus koszty utrzymania, około 1300 zł/mc) czyli ok 75 000 zł przychodu rocznie, co (w skali roku) daje ok 10% rentowności kapitału zainwestowanego w zakup tej nieruchomości. Obecne umowy najmu będą obowiązywać do końca maja 2024 roku z możliwością ich przedłużenia. Na życzenie nabywcy, zarządzanie wynajmem może być nadal prowadzone przez osobę obecnie odpowiedzialną za najem, co zapewnia bezproblemową kontynuację inwestycji.

LOKALIZACJA

Lokalizacja mieszkania w Błoniu, w pobliżu Strefy Ekonomicznej BŁONIE PASS oraz rozwijających się centrów logistycznych, zapewnia stały popyt na lokale mieszkalne, co czyni tę inwestycję stabilną i perspektywiczną.

STANDARD MIESZKANIA

Mieszkanie przeszło generalny remont w listopadzie 2023 roku, obejmujący wymianę instalacji (elektrycznej, gazowej, centralnego ogrzewania), okien, podłóg, łazienki, ścian działowych, a także wyposażenia. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta.

ROZKŁAD MIESZKANIA

- 5 przytulnych pokoi,
- kuchnia,
- przedpokój,
- łazienka z prysznicem,
- osobne WC.

Dodatkowo, istnieje możliwość łatwej adaptacji mieszkania do tradycyjnego układu z trzema sypialniami i salonem.

INFORMACJE DODATKOWE

- Media miejskie obejmują zimną wodę i kanalizację, zaś ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z nowej, własnej instalacji gazowej.
- Nieruchomość jest pełną własnością.
- Parkingi są ogólnodostępne przy bloku.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i umówienia się na prezentację tego atrakcyjnego mieszkania inwestycyjnego.

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Jacek Rawski

Jacek Rawski

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej