Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1952 r.

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 750 000 PLN
Powierzchnia
58,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

W sercu Śródmieścia, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m². Usytuowane jest na piątym piętrze zabytkowej, ale doskonale utrzymanej kamienicy z 1952 roku. Mieszkanie stanowi idealną harmonię między klasyczną elegancją a nowoczesnym komfortem.


UKŁAD MIESZKANIA:

Mieszkanie urzeka przemyślanym układem, zapewniającym optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego:

- przestronny salon o powierzchni około 20 m², dzięki dwóm dużym oknom oferuje piękną panoramę miasta i obfituje w naturalne światło.
- kuchnia, (około 10 m²) częściowo otwarta na salon, funkcjonalnie zaprojektowana. To idealne miejsce na wspólne posiłki i chwile relaksu.
- sypialnia o powierzchni około 15 m², wyposażona w dużą szafę wnękową.
- łazienka o powierzchni około 5 m², wyposażona w komfortową kabinę prysznicową.
- funkcjonalny przedpokój o powierzchni około 8 m².

Mieszkanie cechuje się zachodnią ekspozycją, co zapewnia mieszkańcom obfitość popołudniowego światła oraz malownicze zachody słońca.
Dzięki windzie docieranie do mieszkania na piątym piętrze jest komfortowe i bezproblemowe.

LOKALIZACJA: Warszawa, Śródmieście, ul. Wilcza

Budynek mieszkalno-biurowy, w którym znajduje się lokal, jest częścią bogatej w historię okolicy, gdzie nowoczesność spotyka się z przeszłością. 
Zapraszamy na prezentację tego niepowtarzalnego mieszkania, które może stać się Waszym nowym miejscem na ziemi – pełnym stylu i wygody, w sercu miasta.

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Metro, Tramwaj, Autobus
Elżbieta Korenc

Elżbieta Korenc

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej