Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Warszawa, Wilanów

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
815 000 PLN
Powierzchnia
64,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów. W niedalekiej odległości znajdziemy przystanki komunikacji miejskiej, z których w krótkim czasie dojedziemy do centrum miasta bądź stacji metra Wilanowska. Łatwy dostęp do biznesowej części Mokotowa. W sąsiedztwie znajduje się Pałac w Wilanowie z kompleksu parkowym, który stanowi świetną propozycję dla osób spędzających czas aktywnie. Mieszkanie bardzo dobrze rozplanowane przestrzennie, nie jest już w stanie developerskim ale wymaga położenia podłóg we własnym zakresie według upodobania.

Zapraszam do kontaktu w calu umówienia terminu prezentacji lub uzyskania dodatkowych informacji

  • Winda: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej