Warszawa, Ochota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
725 000 PLN
Powierzchnia
66,83 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Rozkładowe mieszkanie na ul. Drawskiej przy ul. Włodarzewskiej. Usytuowane na 4 piętrze - winda dojeżdża do 3. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia w pełni wyposażona, otwarta na duży salon. Mieszkanie posiada skosy i okna dachowe. Duża łazienka z wanną z hydromasażem. W mieszkaniu KLIMATYZACJA.
W cenie miejsce postojowe na zewnątrz budynku oraz komórka lokatorska. Powierzchnia mieszkania 64,83 m2 plus dodatkowa powierzchnia ok. 6 m2 uzyskana po usunięciu ścianki na etapie projektowym budynku mieszkalnego.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Wieslaw Wielki

Wieslaw Wielki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu