Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
690 000 PLN
Powierzchnia
69,56 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
8

Mieszkanie na pograniczu Saskiej Kępy.
Po remoncie 3-4 lata temu---Aleja Stanów Zjednoczonych znajduje się w dzielnicy Praga Południe (po prawej stronie Wisły), a lokal jest w odległości około 3,6 km od centrum Warszawy.
Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone przy al. Stanów Zjednoczonych i Saskiej, o powierzchni 69,56 m2.


W skład pomieszczeń wchodzą trzy pokoje, w tym jeden jest przedzielony i wygospodarowany jest gabinet. Oddzielna widna kuchnia z miejscem na stół. Oryginalna drewniana mozaika przeszła lakierowanie, ściany wygładzone i pomalowane, nowe okna, nowa łazienka, nowe9 drzwi wejściowe i wewnątrz mieszkania. Są dwa balkony

Komunikacja miejska - 7 minut bezpośrednim autobusem do stacji metra Politechnika (kilka linii, autobusy odjeżdżają co kilka minut).
Samej Saskiej Kępy nie trzeba zachwalać, okolica pełna Warszawskiego klimatu, knajp, restauracji.

Spółdzielcze wł. prawo do lokalu z założoną KW

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Barbara Tomaszewska

Barbara Tomaszewska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu