Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Warszawa, Mokotów

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
662 000 PLN
Powierzchnia
69,70 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Mieszkanie 4 pokojowe, rozkładowe, dwustronne znajdujące się w budynku otoczonym zielenią, z przynależnym parkingiem (oddzielonym od ulicy szlabanem) przeznaczonym wyłącznie do użytku mieszkańców. Budynek z jego pobliskim terenem jest zadbany i zarządzany przez jedną z najlepszych Spółdzielni Warszawskich - MSM Energetyka.
Atrakcyjny rozkład pomieszczeń w mieszkaniu pozwala na indywidualną aranżację, z ewentualną możliwością usunięcia niektórych ścian według upodobań nabywcy. Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla osób, które szukają swoich 4-kątów jak również dla inwestorów, którzy poszukują mieszkania przeznaczonego do wynajęcia.
Lokalizacja, w której znajduje się mieszkanie, zapewnia doskonałą komunikację z innymi rejonami miasta oraz terenami rekreacyjnymi takimi jak Park Dygata czy Jeziorko Czerniakowskie. Wokół wiele ścieżek rowerowych i deptaków. Rejon z pełną infrastrukturą blisko centrum miasta.
Mieszkanie bez obciążeń prawnych. Odrębna własność.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu aby uzyskać więcej informacji.

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej