Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z dużym tarasem w Piasecznie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
620 000 PLN
Powierzchnia
71,57 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż mieszkanie w Piasecznie o powierzchni 72 m2 z dużym tarasem (33 m2).

Mieszkanie dwupoziomowe w budynku apartamentowym na bardzo ładnym osiedlu z 2001 r. Niska zabudowa. Wokół piękna zieleń, kaskada wodna, urozmaicone rośliny, ławki.

Lokal wystrojem i ustawieniem przypomina dom.
Na pierwszym poziomie o powierzchni 41,70 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą oraz holl. Piękne duże trzyskrzydłowe okna od podłogi do sufitu oraz dwa okna po jednym skrzydle od strony zachodniej. Okna wychodzą na zieleń i niebo. Pomieszczenia bardzo dobrze doświetlone.
Wyposażenie to biblioteka z litego drzewa, bardzo ładna kuchnia z drzewa. Schody piękne, drewniane, ciemnej barwy machoniu.

Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje, wielka łazienka z oknem dachowym i kabiną prysznicową. Pralka w zabudowie. Garderoba osobnym pomieszczeniem.
Z jednej sypialni wyjście na duży, wspaniały taras z którego widok to panorama Piaseczna - strony wschód i północ. Okna łazienki to wschód. Pierwszy pokój - zachód.

Taras o powierzchni 33 m2 jest wygodnym miejscem do odpoczynku, opalania etc. Cicho i kameralnie.

Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze naprzeciw drzwi wejściowych 1,48 m2, na klatce.


Niski czynsz, grunty własne.

  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Starszy doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej