Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
26 m2
Liczba pokoi
2

2-pokojowe mieszkanie, w bardzo cichej okolicy, w którym na małej powierzchni udało się wygospodarować tyle miejsca, że nie sprawia wrażenia zagraconego meblami.
Kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem, dużą lodówkę z zamrażalnikiem i mikrofalówkę. Do dyspozycji garnki, talerze i sztućce. W pokoju telewizor. Koszty administracyjne ponosi właściciel. Najemca płaci za media wg liczników. Do dyspozycji najemcy także piwnica.

2-room apartment in a quiet district. There are all required furnishings and a tv set on a small area of the premises. The kitchen is equipped with: gas range, gas oven, microwave oven and a big fridge. Pots, plates and cutlery are available. Administrative cost is paid by the landlord. A tenant is to pay for electricity and gas according to meters.

  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przedszkole, Plac zabaw, Kościół
  • Komunikacja: Autobus
Ryszard Warzecha

Ryszard Warzecha

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu