Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Bardzo ładne mieszkanie, przestronne , wysokie 3m. Duży pokój z balkonem- widok na wielkie patio-podwórze- starodrzew, ławeczki, duże i przyjazne, cicho. Kuchnia wielka z oknem równiez na podwórze. Przedpokój z pojemną szafą i spiżarką; łazienka z kabiną. Mieszkanie jasne, południowo-zachodnia strona świata daje światło.
Okna z widokiem na duże, ciche zielone podwórko , balkon. Budynek po remoncie. Nowe przestronne klatki schodowe, winda nowa . Czysto i przyjemnie. Piwnica na 2 rowery. Całość w zielonej, bardzo dobrze skomunikowanej części Mokotowa. Metro Racławicka 2 minuty. Park. Zapraszam :) WOLNE OD ZARAZ!

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Metro, Autobus
Joanna Czaykowska

Joanna Czaykowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu