Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Działka budowlano-rekreacyjna, 2600 m² - Mokre k/Radzymina

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
290 000 PLN
Powierzchnia
2 600 m2

Zachęcam do zakupu działki budowlano-rekreacyjnej o powierzchni 2600 m², położonej w pięknej, leśnej okolicy w Mokrem, zaledwie 5 km od centrum Radzymina. Działka ta oferuje unikalną możliwość budowy domu jednorodzinnego lub letniskowego, zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

SPECYFIKACJA DZIAŁKI

- Działka ma nieregularny kształt, z wymiarami około 53x53x51x50 metrów, co zapewnia dużą przestrzeń do realizacji własnych projektów budowlanych oraz zagospodarowania terenu.
- Teren charakteryzuje się pagórkowatym ukształtowaniem, co dodaje uroku i naturalnego charakteru działce.
- Udział powierzchni biologicznie czynnej na działce budowlanej wynosi minimum 70%, co sprzyja zachowaniu naturalnego krajobrazu i ekologii.
- Dopuszczalna wysokość zabudowy to dwie kondygnacje dla budynków mieszkalnych (do 10 m) oraz 5 m dla budynków gospodarczych.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE

- Działka znajduje się wśród malowniczych lasów, zapewniających spokój i bliskość natury.
- W okolicy rzeka Rządza stanowi dodatkowy atut dla miłośników wypoczynku nad wodą.
- W sąsiedztwie działki usytuowane są domy rekreacyjne oraz zabudowa całoroczna.
- Działka jest częściowo ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

DODATKOWE INFORMACJE:

- Dojazd do działki odbywa się drogą gruntową, przez tereny prywatne, co zapewnia łatwy dostęp, a jednocześnie zachowuje intymność lokalizacji.
- Nieruchomość posiada księgę wieczystą bez obciążeń, co ułatwia proces zakupu.

Ta działka to idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego lub letniskowego w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum Radzymina. Serdecznie zapraszam do kontaktu, aby umówić się na prezentację i osobiste zobaczenie wszystkich atutów tej wyjątkowej nieruchomości.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Maria Cieślikowska

Maria Cieślikowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej