Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Działka. Warszawa Wawer

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
852 780 PLN
Powierzchnia
610 m2

Opis:

Działka budowlana, w kształcie prostokąta, płaska z dwóch stron dostęp do drogi. Na działce znajduje się dom o powierzchni 58 m2 z lat 20 ubiegłego wieku. W drodze media: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Brak mpzp, sąsiednie budynki dwukondygnacyjne.


Lokalizacja:

Warszawa Wawer, zwarta zabudowa jednorodzinna. Ok. 10 minut pieszo do stacji SKM Wawer albo SKM Anin. Ok. 6 minut samochodem do Urzędu Gminy, 24 min. do ronda Dmowskiego, wygodny dojazd do mostu Siekierkowskiego, w pobliżu cukiernia, kawiarnia , biblioteka, sklep Biedronka, szkoła przedszkole, na terenie dzielnicy znajdują się park krajobrazowy i rezerwat.

SKM

Opis:
Działka w kształcie prostokąta, płaska z dwóch stron dostęp do drogi.

Na działce znajduje się dom o powierzchni 58 m2 z lat 20 ubiegłego wieku tzw. 3-izbowy. W domu oryginalna kuchnia węglowa, piec kaflowy. Sufit na wysokości 276cm.

W drodze media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.
Brak MPZP, sąsiednie budynki dwukondygnacyjne.

Lokalizacja:
Warszawa Wawer, zwarta zabudowa jednorodzinna. Ok. 10 minut pieszo do stacji SKM Wawer. Ok. 6 minut samochodem do Urzędu Gminy, w pobliżu pełna miejska infrastruktura, na terenie dzielnicy znajdują się park krajobrazowy i rezerwat.

Komunikacja
18 min - dojazd SKM do Warszawa Śródmieście
11 km - odległość ścisłe Centrum (Rondo Dmowskiego)

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska, Szkoła, Sklep, Kościół, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Witold Strzelczyk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK na podstawie wpisu do CEIDG, ul. Marszałkowska 58 lok. 11 i 12, 00-545 Warszawa, NIP: 5260055650, REGON: 011551390 („Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej