Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

"Wynajem: Lokal Użytkowy 52m² w Wawrze

Wynajęte

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
51 m2
Piętro
Parter

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 51,86 m², zlokalizowanego przy ulicy Patriotów w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Wawer, w rejonie Falenica.

LOKALIZACJA LOKALU:

Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowego, gwarantując wysoką widoczność i łatwy dostęp dla klientów. Swoje miejsce znajdzie tu zarówno działalność handlowa, jak i usługowa. Bezpośrednie sąsiedztwo innych lokali handlowych i usługowych sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do prowadzenia własnej działalności.

UKŁAD I STAN LOKALU:

Nieruchomość oferuje przestronną przestrzeń główną oraz niewielkie zaplecze socjalne. Lokal charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem i został gruntownie wyremontowany w ubiegłym roku. Wyposażony w niezależne wejście, zapewnia pełną swobodę aranżacji i wykorzystania dostępnej przestrzeni.

DODATKOWE INFORMACJE:

Przed budynkiem znajduje się obszerny parking, co zapewnia wygodny dostęp dla klientów oraz personelu. Istnieje również możliwość wyeksponowania własnej reklamy na elewacji, co zwiększa widoczność biznesu.

WARUNKI FINANSOWE:

Cena wynajmu wynosi 3500 zł netto miesięcznie. Jest to zatem atrakcyjna oferta zarówno dla startujących, jak i rozwijających się przedsiębiorstw.

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności w dogodnej lokalizacji, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji i omówienia szczegółów wynajmu.

  • Światłowód: Tak
  • Witryna: Tak
Maria Cieślikowska

Maria Cieślikowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej