Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Kawalerka, Kamienica przy Łazienkach Królewskich

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
340 000 PLN
Powierzchnia
25,23 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
7

Mamy zaszczyt prezentacji kawalerki o powierzchni 25.23 m kw, położonej przy ul. Gagarina, na mokotowskich Sielcach, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50-tych położonej w idealnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do centrum Warszawy, jak również spokój zielonego otoczenia Mokotowa. W chwilę obecnej ul. Gagarina przechodzi proces rewitalizacji uwzględniający otwarcie nowoczesnej linii tramwajowej prowadzącej bezpośrednio do Śródmieścia, budowę ścieżek rowerowych jak również nasadzenia dodatkowych drzew i krzewów, etc.  Idealna propozycja dla inwestorów zarówno pod najem krótkoterminowy jak i długoterminowy.


Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, w celu uzyskania dodatkowych informację lub umówienia terminu prezentacji nieruchomości.

  • Winda: Tak
Waldemar Zawadzki

Waldemar Zawadzki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej