Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie z balkonem

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
398 000 PLN
Powierzchnia
35,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Ochocie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 1968 roku, który przeszedł termomodernizację i jest regularnie konserwowany. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze budynku bez windy.


MIESZKANIE:
Mieszkanie jest bardzo widne dzięki dużym oknom na całej szerokości, a balkon z widokiem na zielone, ciche podwórko stanowi dodatkowy atut. Wystawa okien na południowy zachód zapewnia doskonałe oświetlenie.

Mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń obejmuje:
- dwa oddzielne pokoje,
- oddzielną kuchnię z prześwitem na pokój.

Obecnie mieszkanie wymaga generalnego remontu, jednak okna PCV są już nowe, a na podłodze zachowała się oryginalna mozaika dębowa.

Do nieruchomości należy piwnica.
Parkowanie jest możliwe na strefie płatnej, ale dla mieszkańców opłata wynosi tylko 30 zł/rok.


LOKALIZACJA:
Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, w tym placówek edukacyjnych i centrum handlowego. Dojazd do centrum jest szybki i bezproblemowy, dzięki bezpośredniej linii tramwajowej. Tylko 210 metrów dzieli mieszkanie od Parku Szczęśliwickiego, oferującego przestrzeń do rekreacji.

Odległości:
4,6 km do Ronda Dmowskiego (Śródmieście),
200 m do przystanku tramwajowego (bezpośredni dojazd do Śródmieścia w 27 minut),
210 m do Parku Szczęśliwickiego.


Zapraszam na prezentację tego atrakcyjnego mieszkania.

  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Przychodnia lekarska, Bank, Restauracja, Bazarek, Kościół, Centrum handlowe, Apteka, Szkoła, Park, Fitness
  • Komunikacja: Tramwaj
Beata Karwowska

Beata Karwowska

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej