Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie

Sprzedane

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
540 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 32 m² zlokalizowane przy ulicy Gagarina na warszawskim Mokotowie, blisko Parku Łazienki Królewskie i Morskiego Oka. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest po wymianie instalacji, a w przyszłym roku planowane jest malowanie klatek schodowych. Idealne mieszkanie dla osób ceniących bliskość natury oraz infrastruktury miejskiej.


Rozkład mieszkania obejmuje:
- przytulny salon o powierzchni ok. 15 m², z którego prowadzi wejście do sypialni
- cicha sypialnia o powierzchni ok. 8 m²,
- kuchnia o powierzchni ok. 9 m², z nietypowym oknem na klatkę schodową (możliwość zabudowy),
- łazienka z wanną.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wynajmu lub natychmiastowego zamieszkania po zakupie. Stanowi to doskonałą propozycję dla osób szukających gotowej nieruchomości na wynajem lub dla siebie.


Lokalizacja:
Budynek położony jest w rejonie o dobrze rozwiniętej infrastrukturze. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, apteka, szpital, a także basen i korty tenisowe Warszawianka. Komunikację zapewniają linie autobusowe, a w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie linii tramwajowej.


Dodatkowe informacje:
Czynsz administracyjny wynosi 624 zł, a podatek od nieruchomości to 47 zł. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny - jest własnością.
Uwaga: W budynku nie ma windy i balkonu.


Zachęcam do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania więcej informacji lub umówienia się na prezentację.

  • Komunikacja: Autobus
Anna Kaszyńska

Anna Kaszyńska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej