Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż – ul. Kielecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
620 000 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i zielonym Mokotowie. Lokal o powierzchni 38,5 m², zlokalizowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie oferuje wyjście z wewnętrznego podwórka, co zapewnia dodatkową prywatność i wygodę. Lokal jest gotowy do zamieszkania z możliwością własnej aranżacji wnętrza.

ROZKŁAD MIESZKANIA:

- pokój dzienny,
- sypialnia,
- kuchnia widna, z drewnianymi deskami na podłodze,
- łazienka z WC, wyposażona w nowoczesne wykończenia, gres na podłodze; wszystkie instalacje wodne, CO i elektryczne zostały wymienione.

Pokoje są dobrze oświetlone dzięki oknom wychodzącym na wschód i zachód. Na podłogach eleganckie drewno egzotyczne.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w sercu Mokotowa. Świetna infrastruktura, bliskość szkół, przedszkoli, uczelni wyższych oraz liczne kawiarnie czynią tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną. Doskonałe połączenia komunikacyjne za sprawą Mostu Siekierkowskiego, Wisłostrady, Alei Niepodległości oraz ulicy Puławskiej. Bliskość metra i tramwajów zapewnia łatwy dostęp do różnych części miasta.

DODATKOWE INFORMACJE:

Czynsz w wysokości 950 zł obejmuje fundusz remontowy, zarządzanie nieruchomością i inne opłaty administracyjne.

Mieszkanie dostępne jest do zakupu za gotówkę.
Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro
Barbara Tomaszewska

Barbara Tomaszewska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej