Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Centrum - mieszkanie na sprzedaż Pl. Zbawiciela

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 000 PLN
Powierzchnia
84 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Na sprzedaż mieszkanie w ekskluzywnej lokalizacji, na Pl. Zbawiciela


Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie dwustronne. Okna dwóch pokoi wychodzą na Pl. Zbawiciela, a kolejne pomieszczenia na stronę cichego zielonego podwórka.
Mieszkanie składa się z:
czterech pokoi - 18 m2; 17 m2; 13 m2; 8 m2,
kuchni - 6 m2,
łazienki - 3 m2,
w.c. - 2 m2,
obszernego holu - 14 m2.
Jest to bardzo dobra oferta na cele mieszkaniowe, jak również np. kancelarie notarialną, lub inną działalność biurową. Przy wykorzystaniu lokalu na cele komercyjne przestronny hol może doskonale spełniać rolę recepcji.

Mieszkanie o powierzchni rzeczywistej około 85 m2. W KW wpisana jest powierzchnia 77,11 m2 ponieważ nie są wliczone szafy wnękowe i służbówka.
W lokalu większość ścian jest działowych, co stwarza duże możliwości własnej aranżacji wnętrz wg osobistych potrzeb i wyobraźni.

Na każdym półpiętrze do dyspozycji mieszkańców duży balkon.


Budynek jest po rewitalizacji - wymienione wszystkie piony: wody, kanalizacji i c.o. odnowiona klatka schodowa i nowe mechanizmy windy.
Na podwórku dla mieszkańców jest możliwość parkowania samochodu na wolnym miejscu.

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Jan Grobicki

Jan Grobicki

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej