Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Do wynajęcia mieszkanie niedaleko Pałacu w Wilanowie

Wynajęte

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 900 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Do wynajęcia jasny, cichy i przestronny apartament w kompleksie hotelowym Warsaw Apartments
Apartament jest zlokalizowany na granicy Mokotowa i Wilanowa w zielonej, spokojnej, willowej okolicy.

Na terenie kompleksu Warsaw Apartments znajduje się całodobowa recepcja hotelowa, restauracja i duży parking przy samym wejściu do budynku, parking dla rowerów. Teren wokół budynku jest zadbany i tonie w zieleni. Eleganckie klatki schodowe w stylu hotelowym. Spokój i bezpieczeństwo zapewnia monitoring, całodobowa recepcja i ochrona.


Apartament o powierzchni 32 m2 zaprojektowany został przez architekta tak, aby zapewnić maksymalny komfort i spokojny wypoczynek.

Jedna, otwarta przestrzeń z podziałem na strefy: sypialnię, salon z jadalnią i kuchnię.

Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, bardzo ustawna i dobrze zagospodarowana z barkiem i oknem. Dużo pojemnych szafek. W kuchni znajduje się lodówka z zamrażarką, płyta elektryczna, mikrofala, okap, czajnik, zlew.

W części sypialnej z oknem i korkową ścianą znajduje się wygodne łóżko z ładnym widokiem na zieleń. W salonie stół, krzesła, szafki, półki i duży telewizor. Wszystko się zmieści bo w przedpokoju są dwie bardzo duże, pojemne szafy wnękowe.

Elegancka, przestronna łazienka z wanną, wc, umywalką, szafką i pralką.

Okna plastikowe z żaluzjami. Na podłodze ładna deska.


Lokalizacja:

Nieruchomość położona bardzo blisko do Pałacu i Parku w Wilanowie. Obok biurowiec firmy ITI, niedaleko centrum handlowe Sadyba Best Mall. W okolicy Jeziorko Czerniakowskie z plażą. Niedaleko do Trasy Siekierkowskiej, Mostu południowego, Wisłostrady. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, wszelkie niezbędne usługi, restauracje, sklepy.
W cenie Internet i miejsce postojowe na parkingu przed budynkiem.

Do ceny najmu należy doliczyć koszt energii elektrycznej. Kaucja 3 000 pln.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Bazarek, Żłobek, Hala sportowa, Kościół, Fitnes, Plac zabaw, Park, Rzeka, Komenda policji, Las, Szkoła, Przedszkole, Jezioro, Centrum handlowe, Basen, Kort tenisowy, Szpital, Bank, Restauracja
  • Komunikacja: Autobus

STRZELCZYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK)

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej

 

Zawiadomienie o przekształceniu przedsiębiorcy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością


Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 1.09.2023 r. doszło do przekształcenia przedsiębiorcy Witolda Strzelczyka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK, miejsce prowadzenia działalności: ul. Marszałkowska 58 lok. 11 i 12, 00-545 Warszawa (dalej jako: „Przedsiębiorca przekształcany”) w spółkę kapitałową działającą pod firmą STRZELCZYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej jako „Spółka przekształcona”).

Dnia 1.09.2023 r. Spółka przekształcona została wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0001055409. Spółce zostały nadane nowe numery NIP: 7011162661 i REGON: 526266110.

Wskazujemy, że zgodnie z art. 5842 § 1 ksh Spółce przekształconej przysługują wszystkie prawa i obowiązki Przedsiębiorcy przekształcanego. Tym samym Spółka przekształcona kontynuuje dotychczasową działalność prowadzoną przez Przedsiębiorcę przekształcanego. W szczególności Spółka przekształcona pozostaje stroną wszelkich umów zawartych przez Przedsiębiorcę przekształcanego.

Od 1.09.2023 r. obowiązują następujące dane Spółki przekształcanej:

STRZELCZYK Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
(dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK)
ul. Marszałkowska 58 lok. 11 i 12
00-545 Warszawa
KRS: 0001055409
NIP: 7011162661
REGON: 526266110

This will close in 0 seconds