Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Warszawie Nowe Miasto ul. Kościelna 14/16

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 600 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Wynajmę dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie 44 m2 z oddzielną widną kuchnią w Warszawie Śródmieście-Nowe Miasto, ul. Kościelna 14/16. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z dwóch. Kamienica, w której znajduje się to mieszkanie, ma charakterystyczny urok zewnętrzny, przypominając architekturę z poprzedniego stulecia.

ROZKŁAD MIESZKANIA:

- dwa oddzielne pokoje (bez mebli),
- kuchnia (umeblowana, ze sprzętem AGD),
- łazienka,
- przedpokój.

ZALETY MIESZKANIA:

- Wysokość 3 m, co czyni je większym.
- Cechuje się jasnymi ścianami, pięknym żyrandolem w przedpokoju, lustrem, parkietem i umeblowaną i wyposażoną w AGD kuchnią .
- Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone, wentylowane. Okna z jednej strony wychodzą na ulicę Kościelną, a z drugiej strony na zielone, zamykane podwórko (możliwość spędzania tam wolnego czasu).
- Dzięki dwustronnemu układowi pomieszczeń, wnętrze zapewnia dużo naturalnego światła i wentylacji. To również oznacza większą prywatność, ponieważ niektóre pomieszczenia nie są bezpośrednio widoczne z ulicy.
- Biorąc pod uwagę lokalizację w ścisłym centrum miasta, mieszkanie jest dobrze skomunikowane. W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych i kulturalnych (muzeów, teatrów, restauracji oraz parków).
- Wnętrze zostało nowocześnie wyremontowane, aby dostosować się do współczesnych standardów.
 
Wszystko to sprawia, że mieszkanie jest atrakcyjne zarówno dla osób ceniących miejskie życie, jak i dla tych, którzy pragną korzystać z dostępnych udogodnień różnych atrakcji .
Przez zewnętrzny wygląd kamienicy i nowoczesne wnętrze jest to idealne miejsce dla osób ceniących zarówno urok historyczny, jak i wygodę współczesnego życia.

Najem okazjonalny na min. 1 rok, dla spokojnej osoby pracującej lub pary.
Zapraszam na prezentację!

  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Przedszkole, Szkoła, Zabudowa niska, Restauracja, Apteka, Centrum handlowe, Park, Rzeka, Żłobek, Przychodnia lekarska, Komenda policji, Plac zabaw, Uczelnia, Bank
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autostrada, Autobus, Tramwaj, Kolej
Ewa Musiejczuk

Ewa Musiejczuk

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej