Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Wynajem miejsca parkingowego w garażu podziemnym, Al. Szucha,

Wynajęte

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
28 m2

Oferuję do wynajęcia komfortowe miejsce parkingowe w nowoczesnym apartamentowcu, usytuowanym w prestiżowej lokalizacji przy Alejach Szucha w Warszawie. Miejsce znajduje się w bezpiecznym i zabezpieczonym garażu podziemnym na poziomie -1, co zapewnia ochronę Twojego pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi oraz bezpieczeństwo.

OPIS PARKINGU:

Parking charakteryzuje się wygodnym i szerokim wjazdem, co ułatwia manewrowanie nawet dużymi pojazdami. Dodatkowym atutem jest strategiczna lokalizacja, umożliwiająca łatwy dostęp zarówno od strony ulicy Marszałkowskiej, jak i Alei Szucha, co czyni to miejsce idealnym wyborem dla mieszkańców okolicznych budynków, jak i osób pracujących w tej części miasta.

DODATKOWE INFORMACJE:

- Proponuję umowę najmu na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
- Wymagana jest kaucja w wysokości dwóch miesięcznych opłat.
- Miejsce jest dostępne od zaraz.

Zachęcam do skontaktowania się ze mną w celu uzyskania dodatkowych informacji

Maria Cieślikowska

Maria Cieślikowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STRZELCZYK Sp. z o.o. (dawniej: "BRACIA STRZELCZYK" WITOLD STRZELCZYK) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej: „BRACIA STRZELCZYK” WITOLD STRZELCZYK) z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 58/11 i 12, 00-545 Warszawa, KRS: 0001055409, NIP: 7011162661, z którym można się skontaktować pod adresem bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej