Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Grudniowy przegląd nieruchomości na sprzedaż

Grudniowy przegląd nieruchomości na sprzedaż

Data aktualizacji: 25 stycznia, 2023

Koniec roku nie oznacza w naszym biurze zwolnienia tempa. Nadal pracujemy na najwyższych obrotach i obsługujemy kolejnych klientów rynku nieruchomości. Efektem naszej pracy w grudniu były między innymi nowe ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż w Warszawie. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich:

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa

Pierwsza propozycja to mieszkanie usytuowane przy samym wejściu do stacji metra Racławicka. To idealny wybór dla osoby, która chce wygodnie i szybko przemieszczać się po Warszawie, ponieważ komunikacja miejska w tym miejscu oferuje naprawdę wiele możliwości dojazdu do niemal każdej dzielnicy miasta.

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, blisko metra

Powierzchnia: 54,75 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 1/5
Numer oferty: 473/9046/OMS

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest dwustronna ekspozycja okien na wschód i zachód oraz przestrzeń gotowa do całkowicie nowej aranżacji według własnego uznania. Trzy pokoje dają duże pole do popisu każdemu miłośnikowi architektury wnętrz.

Wysokie mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Łazienkach Królewskich

Prawdziwa perełka spośród wielu ogłoszeń sprzedaży nieruchomości. Na pozór niewielkie mieszkanie o powierzchni 20,5 m² kryje w sobie ogromny potencjał aranżacji. Przy wysokości 3,08 m istnieje możliwość zbudowania antresoli, przez co można uzyskać dodatkową powierzchnię oraz osiągnąć nietuzinkową atmosferę wnętrza.

Kawalerka – Mokotów na pograniczu Śródmieścia

Powierzchnia: 20,70 m²
Liczba pokoi: 1
Piętro: 4/4
Numer oferty: 474/9046/OMS

Każdy, kto zamierza kupić mieszkanie pod inwestycję, powinien zainteresować się tą ofertą również ze względu na lokalizację przy ul. Belwederskiej. Poza doskonałą komunikacją do Centrum Warszawy, ważne jest również sąsiedztwo trzech parków: Promenada, Morskie Oko i Łazienki Królewskie.

Ekskluzywna nieruchomość w Śródmieściu dla wymagających

Piękne 55-metrowe mieszkanie przy ul. Wilczej mieszczące się secesyjnej kamienicy zaprojektowanej z wielkim smakiem przez światowej sławy architekta Wacława Heppena. Wysokie na 3,45 m, z dużymi oknami, jasne wnętrze daje poczucie przestronności i elegancji. W mieszkaniu zachowane zostały piękne piece kaflowe oraz sztukateria na suficie.

Mieszkanie 2 pokojowe – Centrum, ul. Wilcza

Powierzchnia: 55 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 4/5
Numer oferty: 475/9046/OMS

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz sporego korytarza, a także balkonu. Ta oferta sprzedaży mieszkania jest skierowana przede wszystkim do inwestorów poszukujących niebanalnych i wyjątkowych nieruchomości z duszą.

Przestronna kawalerka na Woli

Nieopodal Parku Moczydło znajduje się nasza kolejna propozycja. Jest nią ponad 38-metrowa kawalerka położona na bliskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego odnowionego budynku z cegły.

Kawalerka na bliskiej Woli

Powierzchnia: 38,50 m²
Liczba pokoi: 1
Piętro: 0/3
Numer oferty: 476/9046/OMS

Zielona okolica oraz bliskość metra Płocka i dobre połączenie komunikacyjne to nieodparte atuty tej nieruchomości.

Niemal 100-metrowy apartament w Centrum Warszawy

Na portalach nieruchomości nie znajdziemy zbyt wielu ogłoszeń sprzedaży mieszkań 5-pokojowych. Chociażby z tego względu nasza oferta budzi duże zainteresowanie poszukujących wygodnego lokalu dla dużej rodziny. Podobnie jak wielkość mieszkania wyróżnia ta ofertę, tak samo widok na centrum oraz Pałac Kultury i Nauki, który można podziwiać z należącej do mieszkania przeszklonej loggi.

5 pokojowe mieszkanie z loggią – Warszawa Wola, ul. Twarda

Powierzchnia: 93,15 m²
Liczba pokoi: 5
Piętro: 6/9
Numer oferty: 477/9046/OMS

Sam budynek, zaprojektowany przez Andrzeja Kicińskiego i Pawła Tiepłow, został ogłoszony Najlepszym Budynkiem Warszawy 1989-1995.

Dwupokojowe na Dolnym Mokotowie

Nasze grudniowe zestawienie zamyka dwustronne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Lokal wprawdzie wymaga remontu, ale dzięki temu nowy nabywca może urządzić je według własnego pomysłu. Ważne, że sam budynek przeszedł już gruntowną rewitalizację – od wymiany wszystkich pionów po odnowienie klatek schodowych.

Dwustronne rozkładowe mieszkanie w niskim budynku

Powierzchnia: 47,90 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2/3
Numer oferty: 478/9046/OMS

Okoliczne parki – Promenada, Morskie Oko oraz Łazienki Królewskie dają wiele okazji do spacerów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu.

mieszkanie na sprzedaż