Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Biuro Belwederska 19:

+ 48 22 841 32 14

Dwupokojowe przy Metro Kondratowicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
40,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

Opis:
Dwupokojowy apartament na 5 piętrze (z przestronną windą). Łazienka z kabiną prysznicową. Kuchnia z wyspą połączona z salonem, dyskretna sypialnia, duża zabudowana loggia z przezroczystym dachem. Na podłodze gres, w sypialni deska barlinecka. Mieszkanie umeblowane, zabudowa kuchenna, zmywarka, płyta, lodówka. Pralka w łazience. Sztućce, talerze do dyspozycji.
Rozkład:
Korytarz prowadzący do kuchni połączonej z salonem, skąd po lewej stronie jest wejście do sypialni, a naprzeciwko dwu skrzydłowe drzwi do logii.
Lokalizacja:
 Warszawa Targówek ulica Zielone Zacisze, skąd można pieszo w ciągu 5-7 minut dojść do metra.
W pobliżu stadnina.  W budynku znajduje się sklep.

Najem wyłącznie okazjonalny.
Do czynszu najmu (2700) należy doliczyć 600 zł miesięcznie zaliczek na media (prąd, ogrzewanie, zimna i ciepła woda).

  • Winda: Tak
  • Komunikacja: Metro, Autobus
Jarosław Wolski

Jarosław Wolski

Broker Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BRACIA STRZELCZYK dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BRACIA STRZELCZYK z siedzibą przy Marszałkowska 58 lokal 11 i 12, 00-545 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bracia@strzelczyk.pl… czytaj więcej