Pełen profesjonalizm
Bardzo polecam współpracę z Panią Anią Kaszyńską. Bardzo szybko, konkretnie i sprawnie ogarnęła wszystkie sprawy urzędowe. Pełen profesjonalizm. Jest osobą bardzo sympatyczną, życzliwą, szybko nawiązuje kontakt. Pani Aniu, bardzo dziękuję!
Agnieszka Pawlaczyk

