Biuro Marszałkowska 58: + 48 22 625 15 15

Oddział Mokotów:

+ 48 22 841 32 14

Oddział Wola:

+ 48 22 398 87 97

Styczniowy przegląd warszawskich mieszkań na sprzedaż

styczniowy przegląd mieszkań na sprzedaż w Warszawie

Początek roku w naszym biurze nieruchomości przyniósł dużo pracy, wiele nowych spotkań, a co za tym idzie – nowe oferty nieruchomości. Wśród nich pojawiły się naprawdę ciekawe propozycje mieszkań na sprzedaż i to niemal w każdej dzielnicy Warszawy.

Nie ma co ukrywać – lokalizacja ma znaczenie! W zależności od tego, czy szukamy mieszkania pod inwestycję, czy do zamieszkania z całą rodziną, wybieramy taką dzielnicę, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Dlatego w styczniowym przeglądzie mieszkań na sprzedaż zapraszamy na wycieczkę po całej Warszawie.

MOKOTÓW – dwupokojowe mieszkanie do remontu

Mieszkania na sprzedaż na Mokotowie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Nasza nowa propozycja to mieszkanie w bliskiej odległości od biznesowej dzielnicy Warszawy, czyli tzw. „Mordoru” na Domaniewskiej. Jest to świetna inwestycja na przyszłość. Przyszły nabywca mieszkania bez trudu znajdzie najemcę, ponieważ wielu wynajmujących szuka mieszkań właśnie w tej lokalizacji.

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Orzycka

Powierzchnia: 37,90 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 8/10
Numer oferty: 489/9046/OMS


Powierzchnia mieszkania to niecałe 38 m2, podzielone na dwa pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Dzięki temu jest to dobry wybór zarówno dla singla jak i dla rodziny z dzieckiem. Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego remontu oraz własnej aranżacji wnętrza.

URSYNÓW – dwupokojowe mieszkanie z balkonem

Nieco dalej, bo na Ursynowie, znajduje się nasza kolejna propozycja. Jest to mieszkanie nieco większe, liczące niemal 47 m2. Z dużego salonu znajduje się wyjście na balkon z przyjemnym widokiem na teren zielony przed budynkiem.

2 pokoje na Ursynowie na sprzedaż

Powierzchnia: 46,80 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1/3
Numer oferty: 485/9046/OMS


Mieszkanie posiada ciekawy rozstaw pomieszczeń. Do kuchni oraz do sypialni prowadzą dwa osobne wejścia – jedno z przedpokoju, a drugie z salonu. Daje to duże pole do popisu dla architekta podczas remontu i aranżacji wnętrza.

SASKA KĘPA – dwa pokoje i zieleń za oknem

Przenosimy się na prawą stronę Wisły, na Saską Kępę w dzielnicy Praga Południe. Tutaj, przy ul. Międzynarodowej na pierwszym piętrze znajduje się ciche, przytulne mieszkanie na sprzedaż. Ofertę polecamy zarówno osobom szukającym własnego mieszkania, jak i inwestorom.

Dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie

Powierzchnia: 46,80 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1/3
Numer oferty: 485/9046/OMS


Przyszli lokatorzy z pewnością docenią fakt, iż budynek usytułowany jest w cichej i spokojnej okolicy, a z okien i balkonu roztacza się przyjemny widok na zieleń.

BIELANY – 3-pokojowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na Wisłę

Po drugiej stronie Wisły znajduje się przestronne mieszkanie, które z powodzeniem można polecić rodzinie z dziećmi. Na powierzchni 54 m2 rozmieszczono 3 pokoje oraz widną dużą kuchnię, łazienkę, osobne wc oraz przedpokój z szafami w zabudowie.

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę

Powierzchnia: 54 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 11/16
Numer oferty: 483/9046/OMS


Ogromną zaletą tego mieszkania jest widok z okien oraz loggi. Dzięki usytuowaniu na 11 piętrze 15-piętrowego budynku, można stąd podziwiać panoramę miasta, błękit nieba, Kępę Potocką oraz Wisłę. Możemy zapewnić, że zachody słońca oglądane z tej perspektywy są naprawdę wyjątkowe.

WOLA – kawalerka w kamienicy z 1935 r.

Mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Wola, na osiedlu Koło, to idealny kompromis między wygodną komunikacją do centrum Warszawy, a zieloną i spokojną okolicą. Na osiedlu znajduje się wiele terenów zielonych, w tym Park Moczydło, czy Lasek na Kole. Jednocześnie dojazd do Śródmieścia zajmuje jedynie 18 minut.

Mieszkanie na Woli, 2 przystanki do metra Księcia Janusza

Powierzchnia: 32 m²
Liczba pokoi: 1
Piętro: 0/2
Numer oferty: 480/9046/OMS


Mieszkanie nie wymaga generalnego remontu, aby w nim zamieszkać. W razie potrzeby istnieje możliwość wydzielenia w mieszkaniu osobnej sypialni.

BEMOWO – przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią

Z Woli przenosimy się na Bemowo, a dokładniej w okolice Lotniska Bemowo, gdzie przy ul. Morcinka znajduje się nasza ostatnia już propozycja. Jest to przestronne, 65-metrowe, dwustronne mieszkanie dające bardzo duże możliwości aranżacji. Ciekawy kształt mieszkania i rozmieszczenie pomieszczeń to jego niezaprzeczalna zaleta. Dodatkowo widok z okien daje wrażenie przestronności.

Rozkładowe mieszkanie w sercu starego Bemowa

Powierzchnia: 65 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 6/8
Numer oferty: 486/9046/OMS


W okolicy znajdują się punkty usługowe i gastronomiczne, a także pływalnia, Galeria Handlowa Bemowo, Wojskowa Akademia Techniczna, szkoła i przedszkola. Mieszkania na sprzedaż na Bemowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a sama dzielnica nazywana jest coraz częściej „dzielnicą przyszłości”.